İLERİ DÜZEY EĞİTİMİNE GELEN ÜYELERİMİZİ HAK-İŞ’TE AĞIRLADIK

14 Nisan 2017 20:25, Haberler


İLERİ DÜZEY EĞİTİMİNE GELEN ÜYELERİMİZİ HAK-İŞ’TE AĞIRLADIK


İleri Düzey Eğitim Programı (İDEP) kursiyerlerini, Konfederasyonumuz HAK-İŞ’te ağırladık.


Avrupa Birliği'ne Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Bileşeni kapsamında, Konfederasyonumuz HAK-İŞ'in faydalanıcısı olduğu “İşçilerin ve İşverenlerin Uyum Kapasitelerinin Sosyal Diyalog Yaklaşımıyla Artırılması” Teknik Yardım Projesi (Operasyonu) kapsamında verilen İleri Düzey Eğitim Programı (İDEP) 7. Dönemi kursiyerleri Konfederasyonumuz Genel Merkez binasını ziyaret ederek Genel Sekreterimiz Dr. Osman Yıldız ile bir araya geldiler.

14 Nisan 2017’de gerçekleşen ziyarette İDEP. 7. Dönem kursiyerlerini kabul eden Genel Sekreterimiz Dr. Osman Yıldız, ziyarette Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak referandumdaki tutumu,  kıdem tazminatı fonu, taşeron işçilerin durumu gibi konularda açıklamalar yaptı. 

“Sendikalar fener gibidir”

Genel Sekreterimiz Dr. Osman Yıldız konuşmasında, “HAK-İŞ olarak her yerde kendini ifade edebilen ve güçlü sendikacılar istiyoruz. Çünkü sendikalar fener gibidir. Bulundukları ortamı aydınlatırlar” diye konuştu.


Sendikaların bir davayı savunduğunu, birçok konuda toplumu aydınlattığını vurgulayan Yıldız, “Her zaman daha iyisini, daha güzelini istemek sendikacılığın ruhunda vardır” dedi.


Ziyaret programı günün anısına toplu aile fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

HABERE AİT GÖRSELLER :

14 Nisan 2017 20:25, Haberler


© 2021 HAK-İŞ Konfederasyonu