HAK-İŞ KONFEDERASYONU VE ÖZEL AKILLI KOLEJLER ARASINDA İNDİRİM VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

25 Haziran 2018 12:12, Haberler


HAK-İŞ KONFEDERASYONU VE ÖZEL AKILLI KOLEJLER ARASINDA

İNDİRİM VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI


Konfederasyonumuz HAK-İŞ ile Özel Akıllı Kolejler arasında İndirim ve İşbirliği protokolü imzalandı.

HAK-İŞ’te 27 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen İndirim ve İşbirliği protokolü imza törenine HAK-İŞ Genel Sekreterimiz Dr. Osman Yıldız, Genel Sekreter Yardımcımız Erdoğan Serdengeçti ve Özel Akıllı Kolej Genel Müdürü Mustafa Tüfekçi katıldı. 

Protokol kapsamında Akıllı Kolej mevcut bulunan ve yeni tesis edeceği Meslek Liseleri eğitim kurumlarında HAK-İŞ çalışanlarına ve üyelerinin 1. Derece yakınlarına kayıtta öncelik ve yüzde 10 indirim uygulayacak. 

Milli-manevi değerlere saygılı, sorumluluk bilincine sahip, farklılıklara değer veren, paylaşımcı, ahlaki değerlerle donatılmış, mesleğini ve görevini en iyi şekilde yapan, ihtiyaca uygun çözümler üreten, yenilik ve vatansever bireylerin yetiştirilmesine büyük önem veren Konfederasyonumuz tarafından imzalanan protokol sayesinde 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminden itibaren çalışanlarımız ve birinci dereceden yakınlarına kayıtta öncelik ve %10 indirim hakkı kazanmış olacak.

İmza töreninde söz alan HAK-İŞ Konfederasyonu Genel Sekreteri Dr. Osman Yıldız, imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ederek, yeni eğitim ve öğretim döneminden itibaren çalışanlarımıza sağlanan bu imkanlardan dolayı Özel Akıllı Kolej Genel Müdürü Mustafa Tüfekçi’ye teşekkürlerini iletti.

Ankara’da Eryaman, Çankaya, Keçiören, Etimesgut, İvedik OSB, Cebeci, Mamak, Keçiören ve Sincan bölgelerinde hizmet vermekte olan Akıllı Kolejler ile Konfederasyonumuz arasında yapılan işbirliği protokolü sayesinde HAK-İŞ çalışanları ve üyelerinin birinci dereceden yakınları 4 yıl boyunca kayıtta öncelik ve yüzde 10 indirim hakkından yararlanabilecekler.


HABERE AİT GÖRSELLER :

25 Haziran 2018 12:12, Haberler


© 2016 HAK-İŞ Konfederasyonu